Главная » Статьи » Моя Богдановка

Богданівський (сільский) будинок культури


Районнний (сільский) будинок культури

Починаючи з 20-30-тих ХХ століття,тривалий час основними осередками розвитку культури в нашому селі були клуб лісопильного заводу ( пізніше -Знам’янської меблевої фабрики) і сільський клуб,що містився в центрі села.

У зазначених закладах активно працювали театральні та інші гуртки,проводилися вечори відпочинку.

Старше покоління богданівців ще добре пам’ятає надзвичайно захоплюючі вистави театрального гуртка під керівництвом Яременка Олександра Матвійовича,виступи оркестру народних інструментів,який із успіхом давав концерти не тільки в Богданівці,а й в інших селах району ще в довоєнний період.

У 1972 році в клубі меблевого комбінату під керівництвом Яковлева Олександра Володимировича було створено дуже цікавий і самобутній художній колектив-вокально-інструментальний ансамбль «Добрий вісник». Директором клубу у цей час працював Стоян Анатолій. Цей гурт регулярно давав концерти,забезпечував супровід живою музикою і піснями вечори відпочинку для сільської молоді і користувався надзвичайною популярністю серед односельців. До його складу крім Яковлева О.В. входили Ігнатьєв Володимир Миколайович,Братславський Анатолій Вікторович,Соколов Микола Андрійович,Білоголовий В’ячеслав,Ракуленко Тетяна Василівна.

У 1966 році,коли місцевий колгосп очолював Іван Родіонович Лелека,силами господарства було розпочато будівництво сучасного Будинку культури на місці старого сільського клубу. А в 1977 році,уже за керівництвом колгоспом Заїки Юрія Сергійовича,Будинок культури села Богданівки було урочисто відкрито.

За період з 1977 по 2004 роки сільський Будинок культури очолював Рижкін Сергій Іванович,  Козаков Станіслав Якович, Федорчук Олександр Дем’янович, Лавріненко Анатолій Миколайович, Чорненко Любов Гнатівна.

Уривок:Богданівка 100 років-звитяг і праці.ІващукА.О.ПугачГ.Ф.БойчукС.Я.

Категория: Моя Богдановка | Добавил: NOD32 (20 Дек 2012)
Просмотров: 1224 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 3
1 NOD32  
Коллектив«Добрий вісник» был создан Турчиным Геннадием Ивановичем,а не как написано в книге и рассыпался после того как ТурчинГ.И. уехал из Богдановки.

2 gfnba  
Только не Сельский дом культуры, а Районный
не путайте эти вещи

0
3 Админ  
Все вопросы о названии клуба к Іващук А.О. Пугач Г.Ф. Бойчук С.Я. И не путай эти вещи wink

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории фото
Форма входа
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 90
В Богдановке
 
Облоко тегов
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0