Главная » Статьи » Моя Богдановка

В категории материалов: 48
Показано материалов: 21-30
Страницы: « 1 2 3 4 5 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
Р І Ш Е Н Н Я 14.02.2007 N 149

Про заяву Студії сільського радіомовлення "Голос Богданівки", с. Богданівка Знам'янського району Кіровоградської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення
Розглянувши заяву Студії сільського радіомовлення "Голос Богданівки", с. Богданівка Знам'янського району Кіровоградської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Миру, 10, с. Богданівка Знам'янського району Кіровоградської обл.; керівник Єдіна Юлія Миколаївна), про видачу ліцензії на мовлення на першому каналі проводового мовлення (УР-1), із загальним обсягом мовлення 59 хвилин на тиждень, керуючись статтями 23, 24, 32 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтею 18 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада ВИРІШИЛА:
Моя Богдановка | Просмотров: 1640 | Добавил: NOD32 | Дата: 25 Янв 2012 | Комментарии (0)

Кировоградский областной совет дал разрешение на установление 6-метрового знака "Литая могила" на месте самого древнего памятника скифской культуры – Мельгуновского кургана в Знаменском районе, передаёт УНИАН. 

 Облгосадминистрации поручено при внесении изменений в областной бюджет на 2010 год предусмотреть средства на проведение строительных работ и обустройство территории кургана. 
 Как сообщил председатель Кировоградского облсовета Николай Сухомлин, сама фигура 6-метрового скифского воина (так называемой "скифской бабы") будет изготовлена из гранита на спонсорские средства. 
Моя Богдановка | Просмотров: 2993 | Добавил: NOD32 | Дата: 25 Янв 2012 | Комментарии (0)

Черный лес – так называется лесной массив на Кировоградщине (на территории Знаменского и Александрийского районов) общей площадью свыше 26 га. Черный лес состоит в основном из грабовых и дубовых лесов, хотя здесь успешно растут березы, ивы, осоки, ольховые деревья. Природа здесь первозданная и очень красивая, особенно весной. Живописно и как-то по-сказочному выглядят огромные реликтовые деревья и полузатопленные коряги, благополучно оккупированные местными растениями. В древние времена здесь была степь, которую со временем поглотили Черный лес и болото.

Некоторые участки леса – сплошная буйная растительность гигантских размеров. Только динозавров не хватает, зато в изобилии водятся дикие кабаны, зайцы, лисы и другая живность. Кроны деревьев настолько близко расположены друг к другу, что образуют плотный шатер, не пропускающий солнечный свет.
Моя Богдановка | Просмотров: 2258 | Добавил: NOD32 | Дата: 28 Дек 2011 | Комментарии (2)

В самой глуши Черного леса Знаменского района Кировоградской области в селе Водяное находится Черное озеро. Там нет отеля и гостиницы. Осталось заброшенное старое советское правительственное здание. Это отдых для тех, кто любит первозданную природу. Выехать на уикенд в доме на колесах и окунуться в величие дубов, старого поваленного леса, и почувствовать себя частичкой природы. Много легенд ходит вокруг Черного озера, и в одной из них татарское войско утопило золотую карету в этом озере. Есть исследования водолазов, но у озера торфяные дна, и достать до настоящего дна так и не удалось. Природа в лесу таинственна и необычна весной, когда сквозь протаявший снег пробиваются синие пролески, покрывая густым ковром землю. Сказочно смотрятся огромные вековые деревья, скинувшие листву. Под устрашающими и завораживающими вывернутыми ветрами корягами растут грибы. Осенью здесь рай для гриб

Моя Богдановка | Просмотров: 5829 | Добавил: NOD32 | Дата: 17 Дек 2011 | Комментарии (0)

20 листопада на Кіровоградщині розпочався сезон полювання на зайця-русака. На території нашої області на цього хутрового звіра щорічно полює близько 4 тисяч мисливців. 


Полювати можна щонеділі до 15 січня 2012 року включно, а норма відстрілу одним мисливцем за день – 1 заєць.

Полювання здійснюється за відстрілочною карточкою, яка видається мисливцям користувачем мисливських угідь. Крім цієї картки мисливці повинні мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку, дозвіл на зброю, а також паспорти на собак мисливських порід у разі їх використання.

Бажаємо всім мисливцям вдалого полювання! 



 О. Кваша, завідувач сектором мисливського господарства Кіровоградського ОУЛМГ
Моя Богдановка | Просмотров: 2026 | Добавил: NOD32 | Дата: 28 Ноя 2011 | Комментарии (1)

Туристична галузь набуває дедалі більшого значення для розвитку економіки та соціальної сфери області. Пріоритетний напрямок розвитку в’їзного та внутрішнього туризму є важливим чинником підвищення рівня життя в області, утворення додаткових робочих місць та підвищення її авторитету на рівні держави.

Нині Кіровоградщина має один з найвагоміших в Україні історико-культурний потенціал. На державному обліку в області перебуває 5940 пам’яток, з них 2656 – пам’ятки археології, зокрема, трипільські поселення в Новоархангельському та Гайворонському районах, царські кургани в Знам’янському та Новоукраїнському районах, головне святилище скіфів - Ексампей в Новоукраїнському районі; 2362 – пам’ятки історії; 29 – п
Моя Богдановка | Просмотров: 4056 | Добавил: NOD32 | Дата: 15 Окт 2011 | Комментарии (0)

Человеческий фактор

За прошедшее двадцатилетие Кировоградщина изменилась чуть ли не так же, как за несколько лет войны и немецкой оккупации. Тогда население области уменьшилось почти наполовину. И качественный состав преобразился. Если кто не знает, перед приходом фашистов всех кировоградских заключенных – уголовников и политических – вывезли в Красноярск, Архангельск, Усть-Каменогорск и Казань. Из России они в наши края не вернулись. Еще коммунистическая власть перед приходом Гитлера расстреляла очень много верующих – сектантов, в основном адвентистов седьмого дня. В наши дни никого не вывозили, не расстреливали, но число жителей области сократилось уже на четверть – на конец восьмидесятых годов население нашего края превышало 1 миллион 250 тысяч человек, сегодня нас уже меньше миллиона. И это уже не те люди…

Они уехали

Никто точно не скажет, но минимум 100 тысяч кировоградцев еврейского происхождения после обретения независимости выехало в Израиль, Германию, США. И это были совсем не худшие люди – инженеры, врачи, педагоги, думающая и творческая элита нашего края. Интеллектуальный ландшафт области заметно оскудел. История наших мест вообще немыслима без евреев – если кто не знает, в Елисаветграде на рубеже XIX и XX веков евреи составляли 40 процентов населения города, примерно так же было и за его пределами. Но и на сегодня в жизни Кировоградщины те, не уехавшие патриоты еврейского происхождения играют заметную роль в бизнесе, политике, масс-медиа.

Параллельно наблюдался массовый исход кировоградских украинцев и русских в Киев, а также в Москву, немного меньше – в Одессу, Винницу, Херсон и Харьков. Желание иметь лучшую долю, более престижную и нормально оплачиваемую работу просто вымыло из Кировоградской области целое поколение способных, работящих, неспокойных по-хорошему карьеристов. Эта утрата невосполнима для края. Наши ребята и девчата увеличивают доходность украинских представительств «Кока-колы», «Мерсед
Моя Богдановка | Просмотров: 2112 | Добавил: NOD32 | Дата: 12 Окт 2011 | Комментарии (0)

. Єлисаветградський, Олександрійський, Ольвіопольський та Херсонський повіти Херсонської губернії були відведені для поселення полків Бугської уланської дивізії. В результаті виникнення Південних військових поселень територія Знамянського району була розподілена між їх I-м (північно-східна окраїна), III-м (східна частина) та VIII-м (основна частина) округами. Поселення Іванківці опинилося у 2-й волості I-го округу, де був розселений Воєнного Ордена кірасирський полк 3-ї кірасирської дивізії; поселення Диківка - у 2-й волості, поселення Мошорин - у 3-й волості III-го округу, де стояв Малоросійський кірасирський полк тієї ж дивізії; село Кучерівка - у 1-й волості, поселення Цибулів, село Веселий Кут - у 2-й волості, поселення Дмитрівка, Руда, Знамянка, Суботець - у 3-й волості VIII-го округу, де був розташований 4-й Український уланський (колишній 4-й Український козацький, згодом - Єлисаветградський уланський) полк 3-ї Української уланської дивізії. Поселення Дмитрівка з 1819 р. була центром 3-ї волості та місцем розташування штабу і 1-го та 2-го взводів 3-го ескадрону Елисаветградського уланського полку. В поселенні Рудій (пізніше поглинута м. Знамянкою) і в поселенні Знамянці знаходилися відповідно 3-й та 4-й взводи 3-го ескадрону того ж полку. В поселенні Цибулеві дислокувалися 3-й та 4-й взводи 2-го ескадрону Єлисаветградського уланського полку.
Моя Богдановка | Просмотров: 4205 | Добавил: NOD32 | Дата: 11 Сен 2011 | Комментарии (0)

Нещодавно в Україні було видано унікальну карту "Голодомор 1932 - 1933 років”, на якій позначено не лише місця так званих "чорних дошок" (спеціальні каральні заходи проти окремих сіл, коли голодне село оточували озброєними загонами чим прирікали його на загибель), а й шляхи переселення на вимерлі території людей із Росії та Білорусії.

З Білоруської СРСР до Одеської області - 61 ешелон, із західних областей РСФСРР до Дніпропетровщини - 109 ешелонів, з Горьківської до Одеської - 35 ешелонів, з центрально-чорноземного регіону Росії до Харківської області - 80 ешелонів. З Іванівської до Донецької - 44 ешелони.
Моя Богдановка | Просмотров: 1552 | Добавил: NOD32 | Дата: 10 Сен 2011 | Комментарии (0)

Кіровоградщина! Постійно пульсуюче середохрестя України з життєдайними артеріями Дніпра, Інгульця, Інгулу, Синюхи та Південного Бугу. Географічне диво, що поєднало у собі чарівливі кручі дніпровського узбережжя, таємничі нетрі Чорного лісу, золоті лани Поінгулля, яблуневий розмай Східного Поділля. Священний Екзампай, потайник державної бронзи, Степова Еллада!

Перші люди на території сучасної Кіровоградщини з’явилися дуже давно. Племена давніх мисливців, скотарів та землеробів у ході історичного поступу та законів природи безперервно змінювали один одного на цій не завжди гостинній землі. Про найдавніші віхи історії краю свідчать численні викопні пам’ятки, відкриті археологами.

Трипільські поселення, які представляють одну з найяскравіших археологічних культур доби енеоліту, виявлено біля сіл Данилової Балки
Моя Богдановка | Просмотров: 1886 | Добавил: NOD32 | Дата: 19 Авг 2011 | Комментарии (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-48
Категории фото
Форма входа
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 94
В Богдановке
 
Облоко тегов
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0