Главная » Статьи » Моя Богдановка

Гроші є, але лише для товариша Леніна...

Василь Чорний:

Згаданий пам'ятник Леніну, до речі, стовбичить просто під стінами сільської школи. Чому в такому оточені вчать дітей у Богданівці? На заяви ж членів громади про його знесення та перейменування сільських вулиць реакція сільради була "хворобливою" – скликали сесію сільської ради і... захистили вождя від "посягань націоналістів"


Як повідомило Інтернет-видання "Весь Кіровоград", в області набирає поширення таке явище, як соціальна відповідальність бізнесу. Термін зараз використовується все частіше і частіше, у тому числі і завдяки діяльності представників малого бізнесу. Так у Знам'янському районі Кіровоградської області у селі Богданівка, сільський голова Анатолій Іващук провів зустріч із підприємцями, які працюють на території сільської ради. Присутні на зустрічі підприємці Валерій Агабалаєв, Світлана Кононенко, Тетяна Федченко, Валентин Чуприна, Цибик Світлана, Чуприна Галина та заступник генерального директора ТОВ "Знам'янська агропромислова компанія" Філоненко Антоніна підтримали ідею створення громадської організації "Благодійний фонд підтримки та розвитку територіальної громади".

Мета нествореного фонду – залучення коштів для соціального розвитку села. Тож, на зустрічі було підняте таке важливе питання як об'єднання зусиль для проведення ремонту приміщення Богданівської медичної амбулаторії. І наступна зустріч підприємців вже відбулася у приміщені медичної амбулаторії, на якій було прораховано об'єм та орієнтовна вартість ремонтних робіт. За ініціативи самих підприємців вирішили не просто, як-то кажуть "побілити-пофарбувати", а й поставити металопластикові вікна та двері, обкласти стіни кахлем, а на підлогу постелити новий лінолеум. Загалом на сьогоднішній день зголосилися надати фінансову допомогу 25 підприємців зареєстрованих на території сільської громади.

Таким новинам з амбулаторією, звичайно, можна було б лише порадіти, якби певна частка коштів з бюджету сільської громади не виділялася на утримання пам'ятника вождю світового пролетаріату... Сільрада у Богданівці, ще не прийшла до тями навіть за сімнадцять років незалежності Української держави і віє грішми своїм колишнім, а комусь і нинішнім кумирам. На добрі справи у селі навчилися використовувати громаду. Так було і з встановленням Хреста пам'яті жертвам голодомору, всі клопоти за який взяв на себе сільський козацький осередок на місці поховання тисяч жертв голодомору.

Згаданий пам'ятник Леніну, до речі, стовбичить просто під стінами сільської школи. Чому в такому оточені вчать дітей у Богданівці? На заяви ж членів громади про його знесення та перейменування сільських вулиць реакція сільради була "хворобливою" – скликали сесію сільської ради і... захистили вождя від "посягань націоналістів". Як ще не здогадалися створити якусь громадську організацію на захист "ковбасних споминів"?

Р.S. Громадську думку, здаэться, "почули" і призначили згаданого сільського голову Анатолія Іващука головою Знамянської РДА. Нехай охороняє Леніна в межах всього району!

Источник: http://narodna.pravda.com.ua/
Категория: Моя Богдановка | Добавил: NOD32 (11 Мар 2012)
Просмотров: 1008 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории фото
Форма входа
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 90
В Богдановке
 
Облоко тегов
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0