Главная » Статьи » Моя Богдановка

Знам'янська меблева фабрика


Фабрика зараз(фото)

У післявоєнний період найбільшим підприємством за обсягами виробництва і кількістю зайнятих працівників тривалий час у с Богданівці була Знам’янська меблева фабрика.

За даними статистики,наприклад,у1968 році загальна кількість робітників фабрики становила 724,із них жінок 320,чоловіків—404,у т.ч. підлітків 16.

Директором  фабрики тоді був Калініченко Костянтин Прокопович,секретарем парторганізаціі –Янтіряков Михайло Савдіярович,головним  інженером-Кравченко Григорій Іванович.

У 1968 році фабрика випустила продукції на 2 млн 195 тис крб.Тут вироблялися столи,шафи,дивани,кушетки,матраци,етажерки,стільці,буфети,журнальні столики тощо.За рік підприємство виробляло 9 тис м3 пиломатеріалів.

Історія меблевої фабрики  бере свій початок від лісопильного заводу лісопромисловця Струля Македонського,який він збудував у районі нинішньої вулиці Вокзальна,біля центрального залізничного  переїзду орієнтовно в 1909-1911 роках.Ця територія і досіх пір ще зветься старий завод.

У 1917 році лісозавод С.Македонського було перейменовано у Хирівський лісозавод,який залишався таким до 1949 року.

У 1921  року завод поступово стали переносити на нове місце, де він тепер і знаходиться.

У повоєнний період після Лебідченка Г.А.керівниками підприємства працювали Сазонов, Калініченко, Колісник, Студенюк, Балах, Жукіна, Мамай, Погорілий, Романовський, Коляда, Ліщина, Швед, Лукінов, Бондаренко, Шморгун, Чуприна, Делюрман, Хоненко.

У 1995 році Знам’янський меблевий комбінат було реорганізовано у  відкрите акціонерне товариство.

Так із державної власності підприємство поступово перешло у приватну і почало різко занепадати.С истеиатичні невиправдані реорганізації та переходи з рук в руки призвели до повного краху.

Категория: Моя Богдановка | Добавил: NOD32 (20 Дек 2012)
Просмотров: 1107 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории фото
Форма входа
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 90
В Богдановке
 
Облоко тегов
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0